Citas ballītes Programma

Princeses ballītēs

Iegūstiet idejas par princeses ballīti, kas vajadzīga, lai iemest pasakainu karalisko bumbu savai mazajai meitenei. Neatkarīgi no jūsu dzimšanas dienas svinību budžeta, jūs varat atrast jautras idejas meitas princeses dzimšanas dienas svinībām.

Karaliskās bumbas tēma nav jauna, taču tas nenozīmē, ka jūs nevarat izveidot dažas unikālas ballīšu idejas savu mazo meiteņu dzimšanas dienas svinībām. Idejas meiteņu ballītēm ir viegli atrodamas, kad zināt, kur meklēt … un Princeses ballīte ir tik populāra meiteņu vidū. Mēs jums parādīsim, kā atrast karaliskās princeses ballīšu ēdiena idejas, jautrus bērnu amatniecības projektus, viesību spēles … visu nepieciešamo, lai atzīmētu šo karalisko notikumu.

Princeses ballītes plānošana

Iestatiet ballītes budžetu un apkopojiet viesu sarakstu. Plānojiet katram viesim katru gadu vienu viesi. Ja jūsu mazajai meitenei ir pieci … plānojiet piecus viesus. Ja jūsu mazajai meitenei ir 7 gadi, plānojiet uzaicināt 7 viesus. Saglabājiet to mazu, saglabājiet to vienkārši, un tā būs jautra un veiksmīga ballīte.

Izvēlieties savu ballītes tēmu. Jūs varat izvēlēties vairākas princeses ballīšu tēmas. Viena no populārākajām ir Disneja princeses. Kā grupa vai atsevišķi šīs populārās princeses ballīšu tēmas vienmēr ir jautra izvēle. Disneja princeses ietver Pelnrušķīti, Sniegbaltīti, Arielu Mazo nāriņu, un daži cilvēki domā, ka Tinkerbellam vajadzētu būt arī šajā grupā. Citas idejas ietver rozā princesi, glīto princesi un pirmās dzimšanas dienas princeses aksesuārus.

Ballīšu piederumi, kas piemēroti princesei

Princeses ballīšu piederumi un rotājumi ir jautri. Jautri iepirkties, jautri izvēlēties un jautri izklāstīt savu ballītes dienu. Jūs varat atrast galdautus, šķīvjus, krūzītes, salvetes, balonus, sienas uzlīmes un daudz citu piegādes ideju. Meklējiet tiešsaistē, kur jūs varat saņemt ballīšu komplektus. Kastes, kurās ir pietiekami daudz svētku piederumu līdz 8 princesēm. Šajās ailēs ir ielūgumi uz ballīti, kas jums jānosūta viesu sarakstā. Jūs varat atrast arī balonus un serpentīnus … tie ir lieli svētku dekorēšanas piederumi. Baloni un karodziņi sniedz lielu viesību dekorēšanas palīdzību tikai par dažiem dolāriem. Princeses tematiskā ballīte parasti ir pasteļtoņu ģimenē. Pinkas, baltas, lavandas dažreiz sajauktas ar zeltu un violetu … ļoti karaliskas krāsas … lieliski piemērotas jūsu karalisko bērnu ballītei.

Princeses ballīšu rotājumi

Citas dekorēšanas idejas, par kurām jums jāzina, ir: tilla vai gossamer auduma izmantošana, lai dekorētu jūsu viesību telpas sienas. Izvēlieties krēslu, kuru rotā kā troni. Jūs varat ietīt tills vai audumu ap krēslu, ļaut tam noklāties uz grīdas aizmugurē. Sasieniet audumu vietā, sasienot lielu loku. Vienkārša dekorēšanas ideja, kas rada lielu efektu. Jūsu krēsls tagad izskatās kā tronis, kas piemērots princesei. Ir arī princeses tronis, kuru jūs varat iegādāties.

Pievienojiet dažus sienas uzlīmes, lai jūsu princeses ballīšu tēma patiešām būtu mājās. Šos uzlīmes ir viegli uzklāt un arī viegli noņemt. Kad jūsu puse ir beigusies, izmantojiet tos meitas guļamistabas rotāšanai. Tas padara šo ballīšu rotājumu par bonusu jūsu mazajai meitenei.

Izmantojiet sarkano paklāju, lai ievestu savus viesus troņa telpā. Cik karaliski jūs varat saņemt? Sarkanais paklājs aizrauj staigāt. Pārliecinieties, ka esat nofotografējis meitenes, kamēr viņas pa to staigā. Pirms sākat staigāt pa sarkano paklāju, noteikti uzlieciet viņiem diadēmu.

Vēl viena jautra princeses ballītes ideja ir veikt ķirbju ratiņu fotoattēlu iestatīšanu. To var izgatavot no liela kartona gabala. Izgrieziet ratiņam sejas caurumu, un, kad jūsu partijas viesi stāvēs aiz tā, viņi izskatīsies kā sēdējuši ratos, dodoties uz bumbu. Lieliski piemērots fotografēšanai, lai ievietotu paldies un lielisku svētku piemiņu. Jūs varat arī atrast šos ballīšu fotoattēlu rekvizītus pārdošanai … par diezgan lētu cenu, tāpēc izgatavojiet to vai iegādājieties, vienkārši noteikti pārbaudiet to. Tas jūsu partijas tēmai piešķir daudz prieka.

Party Favors var izmantot pārējo burvību jūsu Princeses ballītē. Iegūstiet dažas unikālas idejas, piemēram, Pelnrušķītes čības ietves krītu vai stikla čību, kas piepildīta ar konfektēm, vai šo skaisto diadēmu, kas nepieciešama katrai princesei.

Princeses dzimšanas dienas kūku idejas

Viegla kūku dekorēšanas ideja par princeses ballīšu tēmu iegūst princeses kūku virskārtu. Jūs to vienkārši ievietojat tieši uz savas mājās pagatavotās kūkas. Izskatās lieliski, un jums nav nepieciešamas īpašas kūku dekorēšanas prasmes. Ir arī ēdami kūkas attēli, kurus varat iegādāties. Arī jūs tos vienkārši ievietojat tieši savai matētajai kūkai. Šie virskārtas padara kūku dekorēšanu bērnu ballītei tik vienkāršu, cik vien iespējams.

Jūs varat pagatavot princeses pils kūku. Sasaldējiet taisnstūrveida vai apaļu kūku, pievienojiet dažus saldējuma konusus … kas pārklāti ar matējumu, lai izveidotu pils tornīšus. Izmantojiet Graham krekerus, lai izgatavotu pils durvis un logus. Jūs varat sagriezt augļu rullīšus trīsstūrveida gabalos, piestiprināt tos zobu cērtēs, un jūs esat izveidojis karodziņus, kas plīvo no pils torņiem. Apgrieziet ar krāsainām konfektēm, un jūsu pils kūka ir pabeigta.

Šīs ir tikai dažas no brīnišķīgajām princeses ballīšu idejām, kuras varat atrast tiešsaistē. Paņemiet to, kas jums nepieciešams, lai jūsu mazās meitenes dzimšanas dienas svinības būtu labākās princeses svinības.