Citas ballītes Programma

Pārsteiguma ballītes plānošana

Vai kādreiz esat kādam ieplānojis pārsteiguma ballīti, un tā ir beigusies ar katastrofu? Vai varbūt jūs vēlētos sarīkot pārsteiguma ballīti, bet jums nav ne jausmas, kā to izdarīt? Ja tas izklausās pazīstami, esat nonācis īstajā vietā. Izmantojot dažus norādījumus, ikviens var plānot pārsteiguma ballīti, kas būs pilsētas saruna, un gan jums, gan pārsteigtajam tiks garantēta patiesi neaizmirstama pieredze.

Pārsteiguma ballītes plānošana nav domāta vājprātīgajiem. Tas prasa daudz plānošanas, organizēšanas un prasmju. Tā noteikti nav viena no tām ballītēm, kuras jūs kopā rīkojat pēdējā brīdī, un tas prasīs jūsu aprūpi un uzmanību līdz pat pēdējai minūtei.

Dažiem cilvēkiem pārsteiguma ballīšu plānošana ir neticami jautra lieta, bet citiem – vissliktākais murgs, kas piepildījies. Mērķis ir, lai ikviens izjustu jautrību, un, veicot šos 12 vienkāršos soļus, tas būs tikai tas.

Nesaki ne vārda!

Cilvēkiem, kuri prot noslēpumus glabāt, šī daļa nebūs pārāk grūta, bet tiem, kuriem ir grūti glabāt noslēpumus, tas būs nedaudz izaicinoši. Dienas beigās pārsteiguma ballīte ir pārsteigums, jo tā ir turēta noslēpumā … tātad noslēpumam tai JĀBŪT!

Partijas detaļas nekādā gadījumā nedrīkst būt pārsteigtas. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai par ballīti netiktu runāts, ja pārsteigtais atrodas kaut kur sarunas tuvumā. Tas nozīmē, ka viesiem arī ir jāklusē, kad pārsteigums ir klāt !! Noteikti paskaidrojiet to viesiem, jo ​​diezgan bieži cilvēkiem ir jāpasaka acīmredzamais!

Rūpīgi izvēlieties viesus:

Atcerieties, ka šī ir ballīte pārsteigtajam, nevis jums. Tāpēc padomājiet par to, ko jūs aicināsiet uzaicināt. Neaiciniet tikai visus, kurus pārsteidz pārsteigums; bet tā vietā aiciniet tos, kurus, jūsuprāt, pārsteigums gribētu savā ballītē, ja viņi paši to organizētu. Piemēram, viņi var nevēlēties, lai darba kolēģi būtu klāt, ja vien viņi viņiem nav īpaši tuvi.

RSVP ir jāglabā slepenībā:

Iestatot RSVP, pārliecinieties, vai tas nav kopīgs tālruņa vai e-pasta konts, un pārliecinieties, ka visi RSVP tiek turēti privāti, nevis publiski tādās vietās kā Facebook, Google+ un Twitter. Pārliecinieties, ka uzaicinājumā norādījāt, ka tā ir pārsteiguma puse, un tā tā arī jāsaglabā.

Pārliecinieties, ka pārņemtajam diena ir brīva un viņš pats neorganizē savus plānus:

Tas būtu diezgan postoši, ja jūs būtu noorganizējis pārsteiguma ballīti, un pārsteiguma dalībnieks aizietu un organizētu savu dienu šai dienā. Jūs nevēlaties, lai pārsteigtais dodas uz citu ballīti vai dodas uz darbu, tāpēc pārliecinieties, ka izvēlētā diena un laiks būs ērti, pirms jūs to sarunājat! Kad jūs plānojat pārsteiguma ballīti, tam ir jābūt pārsteigumam, taču tam arī jānotiek!

Izlemiet ballītes tēmu:

Izvēlieties tēmu, kas būs piemērota pārsteigtajam. Varbūt šī ir viņu iecienītākā krāsa vai galvenā uzmanība pievērsta viņu hobijam vai interesēm. Šī ballīte ir paredzēta viņiem, nevis jums, tāpēc padariet to pēc iespējas aizraujošāku pārsteigumam, nevis tēmai, kuru vēlaties plānot.

Jūs vēlaties, lai ballīte būtu neaizmirstama gan viesiem, gan pārsteigtajam, tāpēc padariet ballīti izcilu un oriģinālu.

Atrodiet piemērotu pārsteiguma ballītes vietu:

Atrašanās vieta bieži var būt vissarežģītākā detaļa, kas jāorganizē, plānojot pārsteiguma ballīti. Ja pārsteigtais dzīvo kopā ar jums, var būt grūti paslēpt rotājumus, ielūgumus un it īpaši ēdienu. Ja tas jums radīs pārāk lielu stresu, apsveriet iespēju sarīkot ballīti citā vietā, iespējams, draugu vai ģimenes locekļu mājās. Ja tas atkal nav iespējams, otra iespēja būtu nomāt norises vietu.

Organizējiet pavadoni:

Kādam jābūt atbildīgam par palikšanu pie pārsteigta, kamēr tiek organizēta visa ballīte. Jūs vēlaties, lai kāds būtu tuvu pārsteigtajam, un tam jābūt dabiskam gadījumam. Piemēram, ja pavadonis uz dažām stundām lūdza pārsteigumu krodziņam (kas pilnīgi nav raksturīgs), pārsteigtajam varētu sākties aizdomas, ka kaut kas notiek.

Pavadītājam ir jāņem pārsteigums jautrā izbraucienā un vissvarīgākais ir turēt viņu prom no ballītes vietas visu nepieciešamo laiku. Tas var nedaudz domāt par pavadītāja kājām, ja pārsteigtais vēlas agri doties mājās! Tāpat, ja ballīte tiek rīkota citā vietā, pavadītājam būs jāizdomā labs stāsts, lai pārsteigums nokļūtu norādītajā vietā.

Vēl viens svarīgs aspekts, kas šeit jāņem vērā, ir tas, ka pavadītājam ir jāņem vērā laiks. Viņu uzdevums ir nodrošināt, lai pārsteigums savlaicīgi ierastos ballītē!

Veiciet ballīšu rotājumus:

Apsveriet ballītes tēmu, kuru esat izvēlējies, organizējot rotājumus. Jūs vēlaties, lai rotājumi būtu redzami tikai norises vietas iekšpusē, jo nevēlaties, lai pārsteigums šūpotos un atrastu balonus, kas piesieti pie vēstuļu kastes. Neatdod to pēc visa sava smaga darba!