Programma

3 veidi kā uzlabot mājas lapas iekšējās saites

Lai pārliecinātos, ka jūsu mājas lapa ir tehniskā kārtībā, ir nepieciešams optimizēt mājas lapas iekšējās saites. Iekšējās saites savieno jūsu mājas lapas saturu un ļauj, pēc meklējumu rezultātiem, saprast lapas struktūru.

Iekšējās saites ļauj lietotājiem atrast jūsu mājas lapu, sadalīt saites pamatsummas starp dažādām lapām un ļaut meklētājprogrammām, piemēram, Google, palīdzēt jūsu tīmekļa vietnē atklāt jaunu saturu. Tā kā iekšējās saites ir tik svarīgas SEO, ir ļoti nozīmīgi būt proaktīvam ar iekšējo saišu izveides stratēģiju un nodrošināt, lai visas lapas būtu pārmeklējamas un nerastos pārmeklēšanas kļūdas.

Zemāk ir iespējams iepazīties ar trīs nozīmīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, kad tiek veikts iekšējo linku stratēģijas audits, ko veic SEO aģentūra Uprankd jūsu izvēlētajai mājas lapai.

1.Izlabot mājas lapas iekšējo saišu kļūdas

Salauztu un novirzītu iekšējo lapu atrašana ir pirmais solis iekšējo saišu auditā. Šīs lapas izšķiež “saišu sasaisti” tādā veidā radot sliktu lietotāju pieredzi jūsu mājas lapā. Šādas kļūdas iespējams atklāt ar Screaming Frog vai Google Chrome spraudņu palīdzību.

Lai izlabotu šāda veida kļūdas jūsu mājas lapā – aizstājiet saites, kas vairs nedarbojas, ar saitēm, kas darbojas, vai arī izdzēsiet tās pavisam.

2.Augšējās navigācijas un kājenes saites

Padariet savu būtiskāko mājas lapas saturu autoritatīvāku, izveidojot iekšēju saiti, ar ko tiek sasaistīta sākumlapas augšējā navigācijas joslā vai kājenē. To var paveikt ar ziņām un lapām, kas ir vissvarīgākās jūsu zīmolam.

3.Teksta saite

Saturam jūsu mājas lapā būtu jāsatur teksta saites, lai mājas lapas apmeklētājiem un meklētājprogrammām parādītu, ka mājas lapu saturs ir saistīts. Jums arī jānodrošina, lai visās teksta iekšējās saitēs tiktu izmantots ar atslēgvārdiem bagātināts teksts, kas raksturo mājas lapā atrodamo saturu.

Kāpēc šie trīs faktori ir tik svarīgi jūsu uzņēmumam?

Atrodot mājas lapas iekšējās problēmas un tās salabojot jūs izveidosiet iespēju kļūt veiksmīgiem SEO jomā. Būt proaktīvam darbojoties tehniskā SEO jomā var atstāt lielu ietekmi uz organiskajiem mājas lapas apmeklējumiem, pozīciju un mājas lapas darbību.

Iekšējās saites veido mājas lapas pamatu un jums ir regulāri jāizvērtē un jāuzlabo iekšējo saišu stratēģija, lai mājas lapa darbotos atbilstoši SEO prasībām.